Tradiční podzimní sběr papíru ke škole proběhne ve dnech 6. - 7. listopadu.

V neděli 1. října se na školním hřišti stavěl cirkusový stan. V pondělí se Cirkus Happy Kids představil s krátkou ukázkou a od úterý už děti se svými lektory trénují. Mrkněte se na fotoochutnávku a neváhejte Vaše děti ve čtvrtek a v pátek podpořit. Další a bližší informace jsou dále v textu.

Letošní úroda vypěstovaná dětmi naší školy obohatí stravu v naší školní jídelně.

Děti vloni v rámci výuky pracovních činností zasadily a pěstovaly dýně. Úroda vzešla a letos ji mohli žáci sklidit. A jelikož se opravdu urodilo (strávníci jídelny mohli plody vidět poslední týden zdobit školní jídelnu), bude tuto a příští středu dýně součástí chodu. Všem přejeme dobrou chuť.

Schůzky rodičů prvňáčků se konají v úterý 26.9.2017 v 16.30 hod.

Program: jak se dětem daří po měsíci ve škole, program Edookit,...

Pro školní rok 2017/2018 hledáme učitele anglického jazyka s nástupem od září 2017.

V polovině září se rozběhnou opět sportovní kurzy. Týká se to dětí zařazených do sportovního režimu od 5. do 9. ročníku. Součástí kurzu je cyklistika, sportovní a volnočasové hry a aktivity. Cílem je mimo jiné i zlepšení cyklistických dovedností, vyzkoušení nových sportů a aktivit.

Termíny jednotlivých kurzů jsou následující:

10.-15. září 8.B a 9.A cena: 1.650Kč místo: TJ SOKOL Havlovice

17.-22. září 6.B a 7.AB cena: 1.650Kč místo: TJ SOKOL Havlovice

23.-27. září 5.A a 6.C cena: 1.510Kč místo: chata Deštná, Deštné v OH

Ve čtvrtek 7.9. od 17. hod. se konají třídní schůzky na 2. stupni , ve čtvrtek 14. 9. od 16. 30 hod. se konají třídní schůzky na 1. stupni naší školy (2.-5.třída).

Program schůzek: organizece školního roku, říjnový projekt školy, program Edookit, kurzy, atd.

V pondělí 4.9.2017 v 8 hod. bude zahájen školní rok 2017/18. Děti budou potřebovat psací potřeby a zápisníky, zámky na šatní skříňky. Děti na 1. stupni učí 3, na 2. stupni 4 vyučovací hodiny.

Vážení rodiče,

pomůcky (sešity, obaly, zásobníky, pera, tužky, potřeby na VV, …) na školní rok 2017/18 nakoupíte podle informací od učitelů na začátku příštího školního roku. Nemějte obavy, vše stihnete nakoupit včas. Pokud mají děti informace od učitelů z konce školního roku, mohou si pomůcky nakoupit přes prázdniny. Pokud informace nemají nebo nastupují nově, opatří se pomůcky na začátku školního roku.

Vážení rodiče,

schůzka rodičů budoucích prvňáčků se uskuteční ve čtvrtek 31. srpna 2017 v 16:00 hodin.

Pomůcky (obaly, zásobníky, sešity, pera, tužky, potřeby na VV, …) NEKUPUJTE! Seznam potřebných pomůcek obdržíte na schůzce. Nemějte obavy, vše stihnete dokoupit včas a navíc některé pomůcky děti dostanou ve škole (zatím nejsme schopni uvést které).

Těšíme se na Vás M. Kulovaná a I. Vítková