+420 491 427 252    |  Domů   |   Login   |   Pošta   |   Známky

Svačiny pro děti ze školní jídelny

Ve škole  skončil s koncem roku provoz školního bufetu naší školy. Abychom i nadále zajistili dětem možnost zakoupit si ve škole zdravou svačinu, začali jsme od 1.2. 2017 nabízet svačinu ve školní jídelně.

• Kdo si bude moci svačinu koupit: každé dítě, které je v registru školní jídelny a má čip pro objednávání jídel. (bude možné objednat a odebrat pouze svačinu).
  • Cena: 20 Kč/svačina/1 den, platit se budou stejně jako obědy vložením peněz na účet dítěte v systému školní jídelny.
  • Objednávání: stejně jako obědy z nabídky dva dny předem, stejně bude fungovat i odhlašování svačiny z důvodu nepřítomnosti.
  • Nabídka: svačiny budou odpovídat zásadám zdravé výživy, nabízet budeme obložené bagety, jogurt s ovocem, ovesné vločky, nápoj, ovoce…
  • Odběr: v době svačinové přestávky v 9:40 hodin, pokud to bude potřeba, budou děti konzumovat svačinu pouze v jídelně.

2016 © Copyright Základní škola Náchod - Plhov | Všechna práva vyhrazena | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. | Tvorba: GLIPS | Mapa stránek