Zveme všechny budoucí prvňáčky do školy na čtyři vyučovací hodiny. Děti se seznámí s prostředím, ve kterém stráví příštích několik let, vyzkouší si, jak dlouhá je vyučovací hodina a co všechno mohou od školy očekávat.

Věříme, že Školička „nanečisto“ bude Vaše děti bavit, pomůže odstranit případné obavy ze školy a děti se na 1. třídu budou těšit.

Školičku povedou paní učitelky 1. stupně.

Termíny: vždy v úterý: 4. 2., 18. 2., 3. 3. a 17. 3. od 15:00 do 15:45 (pokud se některé z hodin nezúčastníte, nic se neděje, přijďte na tu další ☺). Pokud budete chtít přijít, dejte nám vědět na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., 491427252, 731167465 (můžete přijít i bez předchozího ohlášení se)

Těšíme se na Vás.

Kolektiv učitelek 1. stupně ZŠ Náchod - Plhov