+420 491 427 252    |  Domů   |   Login   |   Pošta   |   Známky

Projektový den ZVUK

3. května 2017

Petr Cícha

Ve středu jsme měli zábavné poznávání ZVUKU. Cinkali jsme lžící, komunikovali kelímkovým telefonem, měřili, jak hlučné jsoou naše sluchátka k mobilům a nakonec jsme roztančili sliz na reproduktoru.

DÚ - květen

matematika - 11/4, www.onlinecviceni.cz - 2. stupeň/matematika/6. ročník/Převody jednotek - vybrat, vyplnit, nechat vyhodnotit, Print Screen (klávesa PrtSc na klávesnici) vložit do malování či Wordu a poslat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.;">Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.; 15/2, 17/2

OEV - sepsat půl strany A5 o člověku, který svým nadáním, talentem přispěl ostatním lidem

DÚ - duben

matematika - 76/4, 5/3, 6/5 a 6

DÚ - březen

matematika - 66/11, 69/4, kopie pracovního listu

OEV - deset prosociálních aktivit (podepsáno rodičem)

Lyžařský kurz

leden 2017

Petr Cícha

Sportovci naší třídy se spolu s dalšími spolužáky zúčastnili lyžařského výcvikového kurzu.

Zámecké schody

listopad 2016

Petr Cícha

Žáci naší třídy se úspěšně zúčastnili závodů Zámecké schody. Hlavně Justýna Halajová si potom následně užila sladkou odměnu.

15. 11. 2016

Petr Cícha

Program rodičovských schůzek v úterý 15. listopadu ve škole:

• v 16. hodin bude  přednáška Mgr. Voženílka: " Rady zkušeného  vychovatele" ( základní  pravidla   úspěšné výchovy dětí – ve školní jídelně)

• od 17. hod.(po ukončení přednášky) třídní schůzky ve třídách

Projektový den

2. 11. 2016

Petr Cícha

Ve středu 2. listopadu proběhl na celém druhém stupni naší školy projektový den zaměřený na Osobnostní a Etickou výchovu. Naše třída se blíže podívala na zoubek chování v duchu Fair play. Osobní příběhy velkých lidí ať už ze sportu či jiných oblastí života nám všem daly skvělý příklad a povzbudily nás k tomu chovat se fér.

Celou fotogalerii můžete zhlédnout zde.

Cyklistický kurz a seznamovací pobyt

18. - 23. 9. 2016

Petr Cícha

Od neděle 18. září do pátku 23. září byli sportovci naší třídy na cyklistickém kurzu, a navíc od středy 21. září se k nim připojil nesportovní zbytek kvůli seznámení celého kolektivu naší třídy. Pro sportovce bylo kolo a sportovní hry každodení náplní, od středy navíc trávili kvalitní čas se svými spolužáky z nesportovního režimu. Hrály se hry, nechyběl společný výlet, vydováděli jsme se u různých sportů, stejně tak jsme si užili možností okolí chaty Astra.

13. 9. 2016

Petr Cícha

V úterý 13. září se v 17 hodin vyjímečně budou konat třídní schůzky hlavně kvůli elektronické žákovské.

Třídní pravidla

1. 9. 2016

Mám smysl pro humor.

Jsem kamarádský/kamarádská.

Spolupracujeme, pomáháme (si), neubližujeme (si).

2016 © Copyright Základní škola Náchod - Plhov | Všechna práva vyhrazena | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. | Tvorba: GLIPS | Mapa stránek