Třída 6. B

Lyžařský kurz v Deštném v Orlických horách

23. 1. 2018

Monika Hovádková

Od neděle 7. ledna do soboty 13. ledna jsme spolu se 7.A a 7.B vyrazili na lyžařský kurz. Vedoucím kurzu byl náš veselý pan učitel Horák a spolu s p. uč. Štěpánem, p. uč. Hovádkovou a p. vychovatelkou Pavlovičovou jsme se rozhodli užít si kurz i když počasí nám úplně nepřálo.

Na chatě Deštná se nám starali o plná bříška velmi vzorně a tak jsme měli dostatek energie na svahu i na běžkách a ani po večerech nám energie nechyběla.

Ve středu jsme si na chvilku od lyží odpočinuli a vyrazili na Šerlich hledat sníh a našli :). Celou cestu z Masarykovy chaty do Deštné nám sypalo, takže jsme si konečně užili sněhu.

Děti za týden udělaly pokroky nejen na lyžích, ale také se blíže poznaly a věřím, že mají na co vzpomínat.

Za sebe bych ráda poděkovala kolegům za trpělivost a předávání zkušeností a dětem za trpělivost a přijímání zkušeností ;). Jsem ráda, že se kurz obešel bez zranění a že jsme měli příležitost poznat se i jinak než ve škole.

Horám zdar a již teď se těším na další výlety.

Celou fotogalerii můžete zhlédnout zde

Vánoce v 6.B

22. 12. 2017

Monika Hovádková

V pátek 22. prosince slavila třída 6. B první společné Vánoce. Po snídani s čajem a vánočkou jsme se vydali do kostela Sv. Vavřince. V kostele jsme se dověděli zajímavé informace o náchodském Betlému, o historii Vánoc a na závěr jsme si zazpívali koledy. Cestou zpět do školy jsme si prohlédli Betlém na náměstí a náchodský vánoční strom.

Po návratu jsme si rozdali dárky, ochutnali cukroví, krájeli jablíčka, pouštěli svíčky a bavili se u programu, který si připravili někteří z nás.

Děkuji všem ze 6.B za příjemný den a přeji všem nejen klidné Vánoce, ale i nový rok, ať se nám všem daří tak, jak si ze srdce přejeme.

Celou fotogalerii můžete zhlédnout zde

Třídní pravidla

4. 9. 2017

My jsme 6.B