Třída 7. A

Běh do zámeckých schodů

3.11. 2017

David Horák

Mezi žáky reprezentující naši školu v závodě "Běh do zámeckých schodů" se objevili také jména 3 chlapců naší třídy. K zisku celkově 2. místa přispěli Jakub Vávrů, Tadeáš Brumlich a Lukáš Zítka.

Celou fotogalerii můžete zhlédnout zde.

Cirkus Happy Kids

2. - 6.10. 2017

David Horák

Hned 7 žáků naší třídy se zúčastnilo projektu s názvem Happy kids. Děti měly možnost si během týdne vyzkoušet nácvik a trénink několika cirkusových disciplín. Vyvrcholením na konci týdne bylo "ostré" vystoupení pod vyprodaným šapitó.

Podzimní tréninkové soustředění

17. - 22. 9. 2017

David Horák

Od něděle do pátku se žákům sportovního režimu naší třídy stalo útočištěm ubytovací zařízení v Havlovicích. Tréninkové soustředění bylo věnováno především cykloturistice. Kromě toho jsme bezezbytku využili zdejší sportovní areál. Děti vyzkoušely jízdu na koloběžkách, zahrály si tenis , minigolf, stolní tenis nebo fotbalpool.

Celou fotogalerii můžete zhlédnout zde