Třída 1.A

Čertoviny

5. 12. 2018

Hana Pavlištová

Ve středu 5. prosince se i u nás ve třídě zastavil Mikuláš s čerty a andělem.

Mikuláš chválil i domlouval a všichni mu slíbili, že se budou snažit a že budou hodní. Někteří krásně řekli básničku, nebo skákali přes metlu. Nakonec děti dostaly sladkou odměnu a malý dáreček.

Celou fotogalerii můžete zhlédnout zde

Projektový den "PŘEDÁVÁNÍ SLABIKÁŘE"

28. 11. 2018

Hana Pavlištová

Prvňáčci zvládli vstup do školy a naučili se také prvních devět písmen z ŽIVÉ ABECEDY.

28. listopadu děti dostaly dopis od skřítka Čítálka z Knižního světa. Musely prokázat, že už umí číst písmena, slabiky, slova a za to dostaly svoji první knížku SLABIKÁŘ.

Přeji všem prvňáčkům, aby SLABIKÁŘ zvládli stejně úspěšně jako zadané úkoly.

Sběr

18. 10. 2018

H. Pavlištová

Naše třída přinesla celkem 674 kg starého papíru, dále děti nosí víčka, baterie a přinesly i velké množství kaštanů a žaludů. Všem, kteří přispěli a přinesli, děkujeme.

Sběr papíru a recyklohraní

2. 10. 2018

H. Pavlištová

Ve dnech 9. a 10. 10. bude v naší škole sběr starého papíru. Kontejnery budou přistaveny na školním dvoře.

Sbírají se i kaštany a žaludy.

Po celý rok bude probíhat sběr plastových víček, baterií a elektroodpad. Prosím, zapište vždy počet nebo hmotnost sběru do diáře. Děkuji

Naše třída

2. 10. 2018

H. Pavlištová

Začínáme si zvykat na školu a víme, že s úsměvem jde všechno lépe. Máme i svoje pravidla, která bychom rádi dodržovali.

Rozvrh hodin od 1. 10. 2018

27. 9. 2018

H. Pavlištová

Od pondělí 1. října platí rozvrh hodin, který jsme si rozdali první den školního roku. Každý den končí vyučování v 11:45. Pouze ve čtvrtek, kdy máme půlené hodiny, končí část třídy ve 12:40.

Děti jsou rozdělené podle abecedy jako v AJ. Příjmení od B do Man učí od 8:00 do 11:45, od Mar do W učí od 8:50 do 12:40. Tyto děti ráno zůstávají s paní vychovatelkou ve školní družině. (V druhém pololetí se skupiny vymění.)

7. 9. 2018

H. Pavlištová

V úterý 11. 9. v 16:30 hodin se konají třídní schůzky. Vybíráme 600 Kč na třídní fond.

Těším se na setkání. Pavlištová