Třída 1.A

První školní den

22. 9. 2019

Renata Dostálová

2. září jsme uvítali naše prvňáčky. Přivítání se zúčastnil ředitel školy - pan Vladimír Honzů, ale i poslanec, náchodský rodák a zastupitel města Náchoda - pan Pavel Bělobrádek. Třída se zaplnila nejmladšími školáčky, rodiči a často i prarodiči, kteří přišli povzbudit své děti a vnoučátka v jejich první školní den. Většina dětí se těšila, ale u některých byly znát obavy z toho, co je čeká. Věřím, že ty se po několika dnech školní docházky rozplynuly a děti už dnes dělají vše pro to, aby se brzy naučily číst, počítat a seznámily se s okolním světem. Čeká je mnoho nového a já věřím, že to učení, objevování, zkoumání … děti bude bavit a budou do školy chodit rády ☺.

Děkujeme všem organizacím, které prvňáčkům poskytly dárečky (Město Náchod, Královéhradecký kraj, Bovýsek – Ovoce a zelenina do škol …)

Máme ve třídě i asistentku pedagoga – paní Terezu Mertlíkovou, obě uděláme vše pro to, aby se dětem ve škole dařilo. Tak ať se nám to společnými silami povede ☺☺☺.

Celou fotogalerii můžete zhlédnout zde