Třída 2. A

Konzultační schůzky

3. 1. 2019

Magda Kulovaná

V úterý 8. ledna se konají konzultační schůzky. Začátek je v 15:00 hodin, děti budou mít v notýsku přesný čas, kdy se máte dostavit. Všechny vás ráda uvidím.

3. 1. 2019

Magda Kulovaná

V pátek, před vánočními prázdninami, jsme se rozloučili vánoční besídkou. Děti si přinesly cukroví a vzájemně si nadělily dárečky. Poslouchali jsme vánoční koledy a naš šikovný Matěj nám zahrál několik skladeb na klavír. Sklidil od dětí velký potlesk a obdiv. Zvířátkům jsme letos něco na zub nedonesli, protože nebylo hezké počasí, venku pršelo.

Celou fotogalerii můžete zhlédnout zde

8. 11. 2018

Magda Kulovaná

V úterý 13. 11. v 16:30 hodin se konají třídní schůzky. Těším se na vás.

Projektový den  STOLETÁ REPUBLIKA

8. 11. 2018

Magda Kulovaná

V úterý 7. 11. jsme prožili letošní první projektový den, který byl věnován stému výročí naší republiky. Podívali jsme se na video s T. G. Masarykem, povídali jsme si o vzniku naší republiky. Seznámili jsme se se státními symboly ČR. Dále jsme pracovali s hesly T. G. Masaryka: "Nebát se" "Nelhat" a "Nekrást" a to v rámci aktivit OEV. Podle závěrečného hodnocení dětí myslím, že se nám projektový den vydařil a těšíme se na další.

Sběr papíru

27. 9. 2018

Magda Kulovaná

Ve dnech 9. a 10. října (úterý, středa) proběhně již tradiční sběr papíru ke škole.

Do úkolníčku dětem zapište hmotnost papíru. Předem děkuji.

Třídní pravidla

17. 9. 2018

Magda Kulovaná

Na hodině OEV jsme si sestavili naše pravidla, která se budeme snažit dodržovat a chovat se podle nich.

3. 9. 2018

Magda Kulovaná

V úterý 11. 9. v 16:30 hodin se konají třídní schůzky. Těším se na vás.