Třída 2. A

Olympijský víceboj

14. 5. 2019

Magda Vojtěchová

30. dubna jsme opět všichni sportovali. Podobně jako loni jsme plnili disciplíny Olympijského víceboje - vytrvalostní běh 500 m, sprint 60 m, sedy-lehy, skok z místa, postoj čápa, T-běh, hod míčem a hluboký předklon. Za své výkony dostane každý na konci školního roku svůj diplom.

Akce v příštím týdnu

14. 5. 2019

Dobrý den,
příští týden nás čeká několik akcí:
20. 5. -pondělí - 2. ročníky jedou na exkurzi do Velkého Poříčí do hasičárny - v 8 hodin od školy - návrat v 9: 30 - pokračuje výuka
21. 5. - úterý - konají se třídní schůzky - začátek v 17:00, ale od 16:00 je přednáška o kyberšikaně v tělocvičně naší školy
23. 5. - čtvrtek - divadelní představení - divadlo Beránek - 50,- Kč - hradím z fondu - vhodné oblečení
24. 5. - pátek - fotografování tříd (promyslete individuální fotky, skupinky)

Přeji všem krásný zbytek dne a hlavně teplejší počasí, M.V.

Sportovní dopoledne

28. 4. 2019

Magda Vojtěchová

Ve středu 24.dubna jsme prožili krásné sportovní dopoledne na fotbalovém hřišti v Bělovsi. Fotbalový oddíl si pro nás připravil různá sportovní stanoviště, na kterých jsme si prověřili naši obratnost a fyzickou zdatnost. I přes to, že bylo docela chladno, tak jsme se zahřáli pohybem a vůbec nám to nevadilo. Dopoledne jsme si užili, viz přiložené foto.

Celou fotogalerii můžete zhlédnout zde.

Konzultační schůzky

11. 4. 2019

Magda Kulovaná

V úterý 16.dubna se konají konzultační schůzky. Začátek je v 15:00 hodin, děti mají v notýsku přesný čas, kdy se máte dostavit. Všechny vás ráda uvidím.

Sběr papíru

11. 4. 2019

Magda Kulovaná

Ve dnech 15. a 16. dubna (pondělí, úterý) proběhně již tradiční sběr papíru ke škole.

Do úkolníčku dětem zapište hmotnost papíru. Předem děkuji.

Konzultační schůzky

3. 1. 2019

Magda Kulovaná

V úterý 8. ledna se konají konzultační schůzky. Začátek je v 15:00 hodin, děti budou mít v notýsku přesný čas, kdy se máte dostavit. Všechny vás ráda uvidím.

3. 1. 2019

Magda Kulovaná

V pátek, před vánočními prázdninami, jsme se rozloučili vánoční besídkou. Děti si přinesly cukroví a vzájemně si nadělily dárečky. Poslouchali jsme vánoční koledy a naš šikovný Matěj nám zahrál několik skladeb na klavír. Sklidil od dětí velký potlesk a obdiv. Zvířátkům jsme letos něco na zub nedonesli, protože nebylo hezké počasí, venku pršelo.

Celou fotogalerii můžete zhlédnout zde

8. 11. 2018

Magda Kulovaná

V úterý 13. 11. v 16:30 hodin se konají třídní schůzky. Těším se na vás.

Projektový den  STOLETÁ REPUBLIKA

8. 11. 2018

Magda Kulovaná

V úterý 7. 11. jsme prožili letošní první projektový den, který byl věnován stému výročí naší republiky. Podívali jsme se na video s T. G. Masarykem, povídali jsme si o vzniku naší republiky. Seznámili jsme se se státními symboly ČR. Dále jsme pracovali s hesly T. G. Masaryka: "Nebát se" "Nelhat" a "Nekrást" a to v rámci aktivit OEV. Podle závěrečného hodnocení dětí myslím, že se nám projektový den vydařil a těšíme se na další.

Sběr papíru

27. 9. 2018

Magda Kulovaná

Ve dnech 9. a 10. října (úterý, středa) proběhně již tradiční sběr papíru ke škole.

Do úkolníčku dětem zapište hmotnost papíru. Předem děkuji.

Třídní pravidla

17. 9. 2018

Magda Kulovaná

Na hodině OEV jsme si sestavili naše pravidla, která se budeme snažit dodržovat a chovat se podle nich.

3. 9. 2018

Magda Kulovaná

V úterý 11. 9. v 16:30 hodin se konají třídní schůzky. Těším se na vás.