Třída 4. A

23. 3. 2018

Hana Pavlištová

Dne 17. 3. 2018 proběhl v naší škole "Den otevřených dveří" a několik dětí z naší třídy se zúčastnilo výuky a korfbalového turnaje. Těmto dětem i jejich rodičům děkuji.

Celou fotogalerii můžete zhlédnout zde

Plavecký výcvik

23. 3. 2018

Hana Pavlištová

Ve čtvrtek 8. 2. 2018 jsme zahájili plavecký výcvik. Absolvujeme 9 lekcí, poslední lekce bude 19. 4. 2018. Děti už mají za sebou několik hodin výuky i vodní polo.

Celou fotogalerii můžete zhlédnout zde

Divadlo

14. 11. 2017

Hana Pavlištová

V úterý 14. listopadu půjdeme do divadla na představení  "Pipi dlouhá punčocha".

Ciskus "HAPPY KIDS"

2. - 6. 10. 2017

Hana Pavlištová

V prvním říjnovém týdnu proběhl v naší škole projekt Cirkus. Z naší třídy se zúčastnilo nácviku a  potom vystupovalo 11 žáků. Každý si mohl vybrat disciplínu, ve které se bude cítit nejlépe. Všichni nácvik zvládli bez problémů a vystoupení se všem povedlo. I přes hodně deštivé počasí se nám cirkusový týden moc líbil.

Poslední den cirkusového týdne jsme si o cirkusovém životě i popovídali.

Celou fotogalerii můžete zhlédnout zde.

Vyrábění v AJ

24. 10. 2017

Alena Macková

Blíží se nám americký svátek Halloween, a tak děti ze skupiny paní učitelky Mackové vyráběly papírové lucerny. Děti výrobu zvládly pouze dle anglických instrukcí a lucerny zdobí prostory školy.

Celou fotogalerii můžete zhlédnout zde.

Třídní pravidla

4. 9. 2017

Hana Pavlištová

První den školy jsme společně tvořili třídní pravidla, která jsou:

JSME KAMARÁDI

NASLOUCHÁME SI