Třída 4. A

Dopravní hřiště

6. 9. 2018

Renata Dostálová

Hned v prvním týdnu školy jsme absolvovali půldenní cyklistický výcvik na dopravním hřišti v Bělovsi. Většina dětí letos slaví 10. narozeniny a v tomto věku už mohou vyrazit samostatně na kole do ulic. Proto BESIP chystá pravidelně právě pro děti čtvrtých ročníků dvě dopolední setkání, na prvním trénují jízdu na kole a dopravní předpisy (září) a na tom druhém nás čeká opět jízda na kole, ale hlavně testy, které prokážou, zda už se Vaše dítě může stát účastníkem silničního provozu (květen – červen). Děti, které ve zkoušce obstojí, získají cyklistický průkaz. Tak ať jim to šlape!

Přeji všem spoustu šťastně ujetých kilometrů☺.

Celou fotogalerii můžete zhlédnout zde

První školní den

3. 9. 2018

Renata Dostálová

3. září jsme se sešli už ve 4. ročníku. Měla jsem radost, že všechny děti prožily prázdniny ve zdraví a vrátily se do školních lavic v pořádku a se spoustou zážitků. Někomu se do školy moc nechtělo, někdo se těšil, ale všechny děti se rády setkaly s kamarády, které většinou celé dva měsíce neviděly.

„Náladoměr“ v první den školy ukazuje, jak „natěšené“ děti na školu byly. Optimistické je, že stupnice 0 – 10 se zaplňovala až od 4. stupně (to bylo to těšení na kamarády ☺), ale na fotografii vidíte, že několik dětí se zařadilo i na stupeň nejvyšší.

Přeji všem našim čtvrťákům klidný start, úspěšné pokračování a ať vše zvládají, jak nejlépe umí.