+420 491 427 252    |  Domů   |   Login   |   Pošta   |   Známky

Škola v přírodě

9. 6. 2017

Irena Vítková

Vkládám fotky ze školy v přírodě. Počasí nám krásně vyšlo, naučili jsme se  co bylo potřeba. Zábavy bylo také dost, trochu se nám pobyt zkazil úrazem, ale děti nakonec tuto školu hodnotí jako nejlepší. To ale říkají pokaždé.

Celou fotogalerii můžete zhlédnout zde.

Karnevalové klobouky

2. 3. 2017

Irena Vítková

Tentokrát jsme zkusili o pracovních činnostech vyrobit něco obtížnějšího. Bylo třeba pracovat pečlivě a přesně. Výsledek posuďte sami.

Celou fotogalerii můžete zhlédnout zde

Čtenářská dílna

16. 2. 2017

Irena Vítková

Vkládám několik fotografií z naší čtenářské dílny. Je příjemné číst si vleže.

Celou fotogalerii můžete zhlédnou zde

Čertoviny

5. 12. 2016

Irena Vítková

Jako každoročně  i letos k nám do třídy přišli čerti. Škoda jen, že na pátek vyšel i turnaj v házené, dost dětí chybělo. Ale musím říci, že oproti loňským čertovinám už se děti téměř nebály. Měli jsme i několik"hrdinů".

Celou fotogalerii můžete zhlédnout zde.

Projektový den

8. 11. 2016

Irena Vítková

Minulý týden jsme ve středu měli projektový den na téma verbální a neverbální komunikace. Název našeho projektu  byl -" DOMLUVÍME SE?" Užili jsme si dopoledne plné her, modelových situací a fantazie. A myslím, že jsme se i domluvili.

Celou fotogalerii můžete zhlédnout zde.

2016 © Copyright Základní škola Náchod - Plhov | Všechna práva vyhrazena | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. | Tvorba: GLIPS | Mapa stránek