Dne 10. září jsme vyrazili vlakem na sportovní kurz na Malou Skálu pod vedením pana učitele Jaroslava Štěpána, Davida Horáka a paní učitelky Petry Novákové a Moniky Hovádkové. Poté, co jsme dorazili do areálu ARA Malá Skála, jsme se ubytovali a měli svou první večeři.

IMG 1310 1 zmenšené

 V pondělí ráno jsme se rozdělili na dvě skupiny. Jedna část vyrazila na túru kolem Suchých skal a druhá část šla lézt na skalní věž Posel. Odpoledne proběhla výměna skupin. Obě aktivity si všichni moc užili a většina měla skvělý pocit, protože překonala svůj strach z lezení.

Kurz lezení září23 zmenšené

 

V úterý dopoledne jsme šli ke zřícenině skalního hradu Vranov - Pantheon. Odpoledne jsme sjížděli řeku Jizeru, kterou jsme si zpříjemnili zpěvem různých písniček a zpátky k areálu jsme jeli na koloběžce. Navečer si někdo opekl na ohni vuřt nebo hermelín.

Kurz lodě září23 zmenšené

Ve středu byl odpočinkový den, a proto jsme si dopoledne šli projít bludiště Besedických skal a odpoledne vyrazili do města, kde jsme měli rozchod a sešli se u Žluté plovárny, kde se část skupiny vykoupala. Ve čtvrtek jsme navštívili zříceninu hradu Frýdštejn a opět jsme vyjeli na projížďku na koloběžkách. Kurz jsme si všichni moc užili a i díky skvělému počasí jsme domů odjeli se skvělými zážitky.

Denisa Valášková a Matěj Weinlich 9. C 

koloběžky zmenšené