Josef Trnka žák ve sportovním režimu ze 7. A si svými skvělými sportovními výsledky v loňském školním roce vybojoval účast na republikovém finále v Odznaku všestranosti - Sazka olympijský víceboj, který se konal na začátku tohoto školního roku v září v Brně. Při plnění jednotlivých disciplín si zlepšil své tři osobní rekordy a celkem dosáhl 5872 bodů. 

IMG 0002 zmensene 

 Soutěže se účastnilo 640 dětí, 200 učitelů a trenérů, 170 škol a 85 družstev.

Konkurence byla obrovská, plnění disciplín náročné, ale atmosféra v olympijské vesnici, autogramiáda a focení s olympioniky nezapomenutelné.

Pepovou silnou stránkou byly lehy-sedy, kliky ( 5. místo ) a hod míčkem (10. místo), celkově se Pepa umístil na krásném 25. místě z 35 žáků z celé ČR.

Pepovi gratulujeme ke skvělému sportovnímu výkonu!

IMG 0055 zmensene

IMG 0180 zmenšené

IMG 0046 zmensene