V neděli 4. září odjela sportovní část 7. A a 7. B na cyklistický kurz do Havlovic.

Během sportovního kurzu děti  nejezdily pouze na kolech, ale také velmi aktivně využívaly havlovická sportoviště, kde hrály fotbal, basketbal, přehazovanou, ping pong, badminton a minigolf.

Skupinovka

Brod

Děti také každé ráno vybíhaly na rozcvičku nebo cvičily jógu a zapojily se také do akrojógy.

V rámci celodenního výletu vyrazili směr Jestřebí hory. Děti si užily záživného stoupání, ale odměnou jim samozřejmě pak byly příjemné sjezdy. Již tradičně byl celodenní výlet zakončen sladkou tečkou v cukrárně.

Během volnějšího čtvrtka jsme si dopoledne prohlédli obnovenou zříceninu hradu Vízmburk a za deštivého odpoledne jsme byli svědky Olympiády důchodců, které děti se zaujetím podporovaly.

Obě sportovní části našich sedmiček si zaslouží velkou pochvalu za sportovní výkony, ale také přátelskou a spolupracující atmosféru.

Tento cyklistický kurz se opravdu vydařil!:)