Ve čtvrtek 22. 9. 2022 se v Polici nad Metují konal závod v přespolním běhu, kterého se zúčastnilo dvanáct žáků a žaček 6. a 7. tříd naší školy. Jedná se o tradiční okresní soutěž, letos nás reprezentovala jen mladší kategorie, sportovci 8. a 9. tříd byli na tréninkovém soustředění v Rakousku.
Byl to krásný závod, jeden z mála, který si mohli žáci základních škol v tomto roce ještě užít.
O to víc jsme rádi, že si děvčata odvezla bronzový pohár za 3. místo, chlapci obsadili v konkurenci 12 škol krásné páté místo. Zúčastněným gratulujeme a přejeme mnoho sil a úspěchů do dalších soutěží.

 Naši školu reprezentovali :
dívky: Slováková Alžběta, Hurdálková Pavlína, Kaválková Ella, Valášková Barbora,
Kostelecká Monika, Kostelecká Michaela
chlapci: Březina Danny, Šrajbr Lukáš, Goca Daniel, Popovňak Milan, Štěpánek Adam,
Trnka Josef
Děkujeme za reprezentaci školy. Zuzana Kučerová