V úterý 21. března 2023 se vydala pětice našich žáků z 9.B v doprovodu paní asistentky Evy Zlámalové do Iqlandie, moderního vědecko – zábavního centra v Liberci, aby naši základní školu reprezentovala v akčním zábavně – naučném pořadu České televize „Už tam budem“.

Náš tým ve složení Petr Zlámal, Václav Štěpánek, Justýna Rejchrtová, Jan Máslo a Miroslav Balcar se nenechal zaskočit záludnými otázkami a úkoly moderátorů soutěže a statečně se popral i s požadavky štábu České televize. Na vlastní kůži si tak mohli všichni naši soutěžící vyzkoušet, jaké to je stát před kamerou.

uztambudem3


Naše družstvo prokázalo, že má skvělé znalosti, odvahu, pohotovost i týmového ducha, a soutěž vyhrálo. Z natáčení si naši šikovní soutěžící přivezli nejen spoustu zážitků a nových zkušeností, ale navíc získali i všechny tři bedny s odměnami, včetně bezplatné návštěvy vybraného vědeckého centra v České republice pro celou třídu.

Náš úspěšný tým získal od štábu ČT zejména díky své týmové spolupráci a vzornému přístupu nabídku k opětovné účasti naší školy na natáčení některého z dalších dílů této oblíbené soutěže.
Touto cestou ještě jednou děkujeme všem soutěžícím za vzornou reprezentaci naší školy.

P.S. Soutěžní pořad s našimi žáky se bude vysílat 12. května na Déčku ČT a poté bude v archivu na  https://decko.ceskatelevize.cz/uz-tam-budem

 

uztambudem2uztambudem1