Žáci a žákyně naší školy se v kategorii 6. a 7. tříd zúčastnili házené náchodských škol. V obou kategoriích vybojovali 2. místo.

Skupinka u brány visící 17.5. házená 6.a7

Naši školu reprezentovali:

Chlapci: Šulc Jan (6. A), Havalec Jakub (6. A), Pokorný Vojtěch (7. A), Štěpánek Adam (7. A), Dědek Aleš (7. A), Pasler Dominik (7. A), Šrajbr Lukáš (7. A), Říha Jan (7. B), Nývlt Matyáš (7. B).

Dívky: Martinková Gabriela (6. A), Kozáková Anna (6. A), Kostelecká Michaela (6. A), Machová Veronika (7. A), Jirmanová Bára (7. B), Hlavová Kateřina (7. B), Valášková Barbora (7. B), Michelová Jana (7. B), Andršová Natálie (7. B).

Nejlepším střelcem soutěže byl vyhlášen Jan Říha a Gabriela Martinková se stala nejlepší brankářkou turnaje. Nejužitečnějšími hráči našich týmů byla Míša Kostelecká a Jan Šulc. Naše škola si v doplňkových soutěžích vybojovala 1. místo ve střelecké soutěži na vytyčené části branky a Jan Říha měl nejrychlejší střelu.

skupinka u brány DCh házená 23

 Házená 17.5. DCH 6.a7.tř. 4 nejlepší