Ve středu 6. dubna 2022 se konalo slavnostní vyhlášení výsledků 15. ročníku regionálního kola soutěže Hledáme nejlepšího Mladého chemika ČR, které pořádá SPŠCH Pardubice. Tato soutěž probíhala od září loňského roku a skládala se z dvoukolového testování teoretických znalostí a praktické zkoušky laboratorních dovedností.
Celkem se klání zúčastnilo více než 6 000 žáků devátých tříd ze 173 základních škol pěti krajů: Pardubického, Královéhradeckého, Libereckého, Středočeského a Kraje Vysočina.
Slavnostní vyhlášení výsledků se uskutečnilo formou společenského setkání v pardubickém ABC klubu. Ředitel pořádající SPŠCH Jan Ptáček a významní hosté z řad partnerů soutěže pogratulovali žákům i učitelům k dosaženým úspěchům a poté jim předali hodnotné ceny.
Naši školu ve finále s 28 účastníky úspěšně reprezentovala Kristýna Čtvrtečková z 9. A, která se umístila na krásném 11. místě s celkovým počtem 146 bodů a ztrátou pouhých 18 bodů za celkovou vítězkou. 
Blahopřejeme Kristýně k tomuto výbornému výsledku!