Vážení rodiče, milí žáci

dovolte si stručně se představit. Jmenuji se Markéta Vyšatová. V oboru pedagogicko - psychologického poradenství pracuji od roku 2013.

Od září 2017 působím na vaší škole jako školní psycholožka. Budu ráda, pokud se na mě obrátíte v jakékoliv situaci, kterou považujete pro Vaše dítě za tíživou. Přivítám, pokud se zapojíte do spolupráce při řešení výchovných, výukových nebo vztahových problémů Vašeho dítěte. Jsem pro Vás i Vaše děti k dispozici ve škole každý čtvrtek a pátek od 8 do 13 hodin.

S čím se na mě můžete obrátit:

Žáci:

· Neshody s kamarády, se sourozenci, s rodiči

· Špatné známky

· Pokud máte pocit, že některému z vašich spolužáků jiní ubližují

Rodiče:

· Vašemu dítěti něco chybí, je nešťastné, smutné, nebo jinak výrazněji změnilo své chování

· Vaše rodina prochází složitou situací, která by mohla mít negativní vliv na Vaše dítě

Konzultace po předchozí domluvě na tel. čísle 739 548 970 nebo emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. v budově školy pondělí až pátek od 7,30 do 15,30 hodin.

Mgr. Markéta Vyšatová