+420 491 427 252    |  Domů   |   Login   |   Pošta   |   Známky

Soutěže - Čj, M, Př...

Matematický KLOKAN 2017 kategorie Cvrček

V matematické soutěži Klokan 2017 v kategorii Cvrček žáků 2. a 3. tříd se nejlépe umístili Petr Zlámal, Daniel Matjas a Jan Máslo.

Soutěž v anglickém jazyce 2017

Dne 15. února 2017 se zúčastnily dvě žákyně druhého stupně okresního kola soutěže v anglickém jazyce. V kategorii II.A, která je určena pro žáky 8. a 9. tříd, reprezentovala naši školu Vanesa Čisárová (žákyně 9. A) a v kategorii I.A, která je určena pro žáky 6. a 7. tříd, nás reprezentovala Justýna Walterová (žákyně 7.A). Dívky byly vybrány do okresního kola na základě vynikajících výsledků získaných ve školním kole, které proběhlo v lednu letošního roku. Oběma děvčatům za účast v okresním kole moc děkujeme!

Zeměpisná olympiáda 2017

V letošním roce jsme vyslali ze školního kola celkem 3 děti do kola okresního: Anetu Machovou, Daniela Nývlta a Justýnu Halajovou, z nichž někteří se umístili v první desítce soutěžících z okresu Náchod. Byli to zástupci 6., 7. ročníků, a pak ještě kategorie 8 .-9. ročník. Nejúspěšnější ze zástupců naší školy byla Aneta Machová z 8. A, která skončila na 3. místě ve své kategorii - gratulujeme.

Matematický KLOKAN 2017 kategorie Klokánek

V matematické soutěži Klokan 2017 v kategorii Klokánek žáků 4. a 5. tříd se nejlépe umístili Jan Kuneš, Hana Valterová, Jakub Dlohoška.

Matematický KLOKAN 2017 kategorie Benjamín

V matematické soutěži Klokan 2017 v kategorii Benjamín  žáků 6. a 7. tříd se nejlépe umístili

Aneta Rohulánová, Filip Zítko, Jan Sedláček.

Matematický KLOKAN 2017 kategorie Kadet

V matematické soutěži Klokan 2017 v kategorii Kadet nejstarších žáků 8. a 9. tříd se nejlépe umístili Kristýna Gocová, Jakub Posnar, Aneta Machová

Pythagoriáda 6. tříd 2017

Ve školním kole Pythagoriády 6. tříd se velmi pěkně umístili:

1. Aneta Rohulánová

2. Tadeáš Brumlich

Oba postoupili do okresního kola.

Pythagoriáda 7. tříd

Ve školním kole Pythagoriády 7. tříd se nejlépe umístili:

1.-2. Adéla Houserová

1.-2. Filip Zítko

Pythagoriáda 8. tříd 2017

Ve školním kole Pythagoriády 8. tříd se nejlépe umístili:

1.Aneta Machová

2. Petra Zítková

3. Jakub Posnar

Dějepisná olympiáda 2016/2017

Školního kola olympiády z dějepisu se zúčastnilo 52 dětí z osmé a deváté třídy. Tematicky byla soutěž tentokrát zaměřena na období vlády Marie Terezie a Josefa II. Dále se podrobněji zabývala barokním slohem. Do okresního kola postoupil žák deváté třídy Daniel Kubrt.

Olympiáda v českém jazyce

I v letošním roce si žáci osmé a devátých tříd zkusili napsat Olympiádu v českém jazyce. Ve školním kole dopadli nejlépe tito žáci: Tereza Netvalová, Jiří Kuneš, Daniel Kubrt a Anna Venclová z 9. B a Josef Borovec z 9. A. V okresním kole soutěže nás pak reprezentovali Tereza Netvalová a Jiří Kuneš.

Klokan 2016 - kategorie Kadet

V matematické soutěži Klokan 2016 v kategorii Kadet nejstarších žáků 8. a 9. tříd se nejlépe umístili Martin Prokeš z 9.A, Rosa terasa Carlino z 9.A, Tomáš Kácovský z 9.B

Přírodovědný KLOKAN

Dne 12. 10. 2016 proběhlo na naší škole školní kolo celostátní soutěže Přírodovědný klokan. 23 žáků 8. a 9. tříd se snažilo zvládnout 24 otázek z přírodních věd, zejména matematiky, fyziky, přírodopisu a zeměpisu.

Přední místa obsadili střídavě žáci a žákyně 9.B a 8.A v pořadí

1. Krupička Matěj 9.B
2. Kubrt Daniel 9.B
3. Zítková Petra 8.A
4. Kuneš Jiří 9.B
5. Machová Aneta 8.A

Vše žákům a žákyním, kteří se soutěže zúčastnili, děkujeme, těm nejlepším účastníkům školního kola blahopřejeme.

Klokan 2016 - kategorie Benjamín

V matematické soutěži Klokan 2016 v kategorii Benjamín žáků 6. a 7. tříd se nejlépe umístili Petra Zítková ze 7.A, Lucie Šrůtová ze 7.A, Filip Zítko z 6.A

2016 © Copyright Základní škola Náchod - Plhov | Všechna práva vyhrazena | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. | Tvorba: GLIPS | Mapa stránek