Třída 6. A

Adaptační pobyt v Broumově

30. 10. 2017

Jana Línková

V první půlce října jsme strávili tři společné dny v příjemném prostředí broumovského kláštera. Program jsme měli nabitý, počasí nám přálo, co víc si přát. A tak jsme si zahráli na filmaře - zkusili si práci s kamerami a pokusili se natočit své první krátké "filmy", toulali jsme se nádhernou podzimní přírodou v okolí Hvězdy, pozorovali jsme dalekohledy ale i pod lupou obyvatele místních lesů, soutěžili jsme, tvořili ve skupinách, povídali si a smáli se, hráli jsme na nástroje, zpívali a tančili, ale hlavně jsme se více poznali. Troufáme si říci, že už teď, na počátku šesté třídy, jsme kamarádi!

Celou fotogalerii můžete zhlédnout zde.

Pravidla naší třídy

2.10. 2017

Jana Línková

Hned první den školy a následně při hodinách etické výchovy jsme se bavili o pravidlech, která by mohla pro letošní školní rok platit v naší třídě. Nakonec se nám nejvíce líbila tato:

1. Jsme kamarádi.
  2. Říkáme si jménem.