Sportovní soutěže

Děti 1. stupně naší školy si v pátek 7. 12. 2018 zahrály házenou s dětmi ostatních škol v Náchodě. V kategorii 1. a 2. tříd soupeřilo 5 týmů a naši žáci se umístili na 3. místě v tomto složení: Vojtěch Teddy, Brož Jiří, Jakl Šimon, Drašnar Matěj, Mokřičková Natálie, Kaválek Petr, Žďárský Matěj, Jelen Jakub a Kubec Matouš.

Kategorie starších měla větší účast. Ze 7 týmů v kategorii 3. – 5. tříd naše družstvo zvítězilo v tomto obsazení: Galba Jiří, Hussein El Haddad Ahmed, Vo Minh Khoi David, Mizera Petr, Vlček Josef, Zlámal Petr, Lokvenc Ondřej a Kostyšynová Sonja. Všechny děti hrály s velkým sportovním nasazením v duchu fair play a sportování se jim líbilo. Děkujeme za reprezentaci školy.

Adriana Kolářová

Ve čtvrtek 8. 11. 2018 žákyně 7. a 8. tříd reprezentovaly školu v okresním finále dívek ve florbalu v Polici nad Metují. Byly blízko postupu do finále.

Nakonec se však umístily na krásném druhém místě.