Třída 4. B

Projekt - Happy Kids

26. 10. 2017

Jitka Košvancová

CIRKUS ve škole! ŠKOLA v cirkuse! Takto bychom mohli nazvat velmi zajímavý projekt, kdy po dobu jednoho týdne profesionální artisté vyučovali naše žáky v různých cirkusových disciplínách. Z naší třídy si 9 dětí nalezlo to,co je zajímalo a bavilo. Žáci se naučili novým dovednostem a v závěru týdne zazářili jako skutečné hvězdy manéže.

Také hodina výtvarné výchovy byla věnována vzpomínce na cirkus.

Celou fotogalerii můžete zhlédnout zde

Pravidla naší třídy

15. 9.  2017

Jitka Košvancová

V první polovině měsíce září jsme se zabývali v hodinách OEV třídními pravidly. Společně jsme odsouhlasili nejdůležitějších 8 pravidel, které budeme po celý rok dodržovat -:))

Vyrábění v AJ

24. 10. 2017

Alena Macková

Blíží se nám americký svátek Halloween, a tak děti ze skupiny paní učitelky Mackové vyráběly papírové lucerny. Děti výrobu zvládly pouze dle anglických instrukcí a lucerny zdobí prostory školy.

Celou fotogalerii můžete zhlédnout zde.