Třída 4. B

Plavecký výcvik

26. 3. 2018

Jitka Košvancová

Čtvrtek 19. 4. bude už posledním dnem plaveckého výcviku. Již druhým rokem se během 9 lekcí děti zdokonalovaly v rámci Tv ve skocích do vody, stylech plavání, potápění. Nechybělo ani vodní pólo a různé soutěže.Výcviku se zúčastnili všichny žáci a věřím, že ziskané dovednosti uplatní při letních radovánkách u vody.

Celou fotogalerii můžete zhlédnout zde

Den otevřených dveří

22. 3. 2018

Jitka Košvancová

V sobotu 17. 3. se otevřela naše škola pro všechny, kteří se chtěli podívat jak se plhovské děti učí,sportují či tráví volný čas.

V naší třídě proběhla hodina vyuky matematiky (podle prof. Hejného) a anglického jazyka. Děkuji všem žákům, kteří přišli ve svém volném čase ukázat vše, co se už ve čtvrtém ročníku naučili.

Celou fotogalerii můžete zhlédnout zde

Čertoviny očima čtvrťáků

2. 12. 2017

Jitka Košvancová

Přišli čerti - buch, buch, buch !! Všichni se smáli, ale já ne. Musela jsem si přesednout z 1.lavice dál. Když přišel na řadu Vašek, Mikuláš pravil. "Ty jsi mi ale zlobivý klučina!"Čerti ho odnesli za dveře a pomalovaného vrátili zpět. Jo a málem bych zapomněla, nádherní andilci s třpytivou svatozáří zdobili Mikulášův doprovod......                                                                                LAURA

 

Mikuláš byl strašně hodný. Skoro všechny chválil. Kdo zlobil, toho čerti pomalovali. Vaška dokonce odnesli i za dveře, ale zas ho vrátili.......                                                                  MIREK

 

Celá třída byla natěšená na Mikuláše. Najednou někdo klepe nebo spíš bouchá. Nastalo úplné ticho a do dveří vstupují Mikuláš, čerti a andělé.......                                                         TEREZKA

 

Každý dostal malou odměnu a všichni jsme se společně vyfotili s pekelníky a Mikulášem........

                                                                                                                             HONZA

 

Celou fotogalerii můžete zhlédnout zde.

Projekt - Happy Kids

26. 10. 2017

Jitka Košvancová

CIRKUS ve škole! ŠKOLA v cirkuse! Takto bychom mohli nazvat velmi zajímavý projekt, kdy po dobu jednoho týdne profesionální artisté vyučovali naše žáky v různých cirkusových disciplínách. Z naší třídy si 9 dětí nalezlo to,co je zajímalo a bavilo. Žáci se naučili novým dovednostem a v závěru týdne zazářili jako skutečné hvězdy manéže.

Také hodina výtvarné výchovy byla věnována vzpomínce na cirkus.

Celou fotogalerii můžete zhlédnout zde

 

Pravidla naší třídy

15. 9.  2017

Jitka Košvancová

V první polovině měsíce září jsme se zabývali v hodinách OEV třídními pravidly. Společně jsme odsouhlasili nejdůležitějších 8 pravidel, které budeme po celý rok dodržovat -:))

 

 

Vyrábění v AJ

24. 10. 2017

Alena Macková

Blíží se nám americký svátek Halloween, a tak děti ze skupiny paní učitelky Mackové vyráběly papírové lucerny. Děti výrobu zvládly pouze dle anglických instrukcí a lucerny zdobí prostory školy.

Celou fotogalerii můžete zhlédnout zde.