Sportovní kurzy

Dne 1. října žáci na kolech dojeli do Havlovic, kde absolvovali sportovní kurz. Soutěžili v míčovém
víceboji trojic a při vyjížďkách na kole poznávali okolí Havlovic.

IMG 1445 Havlovice 1


Dne 10. září jsme vyrazili vlakem na sportovní kurz na Malou Skálu pod vedením pana učitele Jaroslava Štěpána, Davida Horáka a paní učitelky Petry Novákové a Moniky Hovádkové. Poté, co jsme dorazili do areálu ARA Malá Skála, jsme se ubytovali a měli svou první večeři.

IMG 1310 1 zmenšené


10.-15.9. 8.A,B, 9.C

Ve dnech 10.-15.září proběhne v nové, ale dobře známé a prověřené lokalitě, sportovní kurz osmých a devátých sportovních tříd. Jedeme na RZ ARA Malá Skála. Hlavní částí kurzu je turistika, kanoing (Jizera  -Malá Skála - Dolánky), koloběžky. Na místo se dopravíme vlakem. Cena kurzu je 2.950Kč (ubytování, strava, doprava, kánoe, koloběžky). 

 

 

17.-22.9. 5.A, 6.C

Ve dnech 17.-22.září proběhne v nám dobře známé a prověřené lokalitě sportovní kurz páté a šesté sportovní třídy. Jedeme na penzion Anička v Deštném v Orlických horách. Hlavní částí kurzu je cykloturistika. Na místo se dopravíme na kole. Cena kurzu je 2.800Kč (ubytování, strava). 

 

1.-6.10 7.A,B

Ve dnech 1.- 6. října 2023 proběhne ve sportovním areálu v Havlovicích podzimní tréninkové soustředění 7. tříd s rozšířenou výukou Tv. Hlavní náplní kurzu je cykloturistika a sportovní hry. Na místo se dopravíme na jízdním kole. Cena kurzu je 2.600Kč (ubytování, strava, sportoviště).