Sportovní soutěže

Na turnaji v náchodské Plechovce se v listopadu  uskutečnil turnaj mladých házenkářů. Plhovská škola byla reprezentována dvěma družstvy. Jedno tvořili žáci 4. ročníků a druhé bylo poskládáno z 5. ročníku. V konkurenci s okolními školami oba výběry obstály.


Žáci 2. a 3. ročníku naší školy se zúčastnili 9. 11. 2023 školní ligy miniházené. Házenkářská hala byla dějištěm utkání mezi školami z Náchoda. Děti si opravdu dostatečně zasportovaly a naučily se mnoho nových věcí z házené. Hrály s velkým nasazením a vybojovaly 3. a 5. místo. 

Házená brána


BĚH O PUTOVNÍ POHÁR STAROSTY MĚSTA NÁCHODA

Ve čtvrtek 19. října se vybrané žákyně a vybraní žáci naší školy od první až po devátou třídu zúčastnili Běhu o putovní pohár starosty města Náchoda. Naše škola byla velmi úspěšná a v kategorii B 2. a 3. třídy a kategorii E 6. a 7. třídy vyhrála a získala tak dva poháry. Úspěšní jsme také byli v jednotlivcích.

20231020 103821 Birke 1. stupen


Naši chlapci z druhého stupně sehráli okrskové kolo fotbalového turnaje pořádaného fotbalovou asociací ČR. Utkali se s pěti soupeři, kterými byly základní školy z Červeného Kostelce, TGM Náchod, Komenského Náchod, Malecí a Krčín z Nového Města nad Metují.

fotbal podzim 2023