Tradiční akce školy

Dne 1.12. proběhly na naší škole čertoviny. Kdy žáci devátých tříd navštívili první stupeň a ve volném čase i druhý v převlecích čerta, anděla a svatého Mikuláše, aby napravili pár hříšníků a pochválili děti, co si zaslouží pochvalu. Celý den si všichni moc užili a už se moc těší na další čertoviny!

Denisa Valášková, 9. C


Foto střípky z nádherné dopoledne, které bylo plné přátelských pozastavení, vzpomínek, opětovných shledání, vřelých objetí. Děkujeme všem našim bývalým žákům, přátelům, kamarádů, partnerům, podporovatelům, Vám všem, kteří jste dorazili do naší školy. Vážíme si zpětné vazby, pochvaly, milých slov, dárků i vašeho času. Velké poděkování patří celému pedagogickému sboru a všem zaměstnancům za jejich celotýdenní nasazení, připravený program a aktivity pro naše návštěvy. Velkým překvapením bylo vystoupení našich bývalých žákyň, které spolu s paní vychovatelkou Mlezivovou nacvičily téměř profesionální vystoupení.

Stále jsme plni zážitků, emocí a dobrého pocitu, že naši školu žáci po ukončení 9. ročníku neopouští, ale stále se vrací a vzpomínají. To je smysl naší práce a ještě jednou VŠEM DĚKUJEME.

FOTOGRAFIE ZE DNE OTEVŘENÝCH DVEŘÍ NALEZNETE ZDE

plakat program oslav 40 let lowres