Třída 2. A

Den dětí

1. června 2021

Renata Dostálová

Žáci devátých tříd připravili pro menší děti dopoledne plné pohybu, zábavy i ponaučení.

Na školním hřišti děti soutěžily, sportovaly, plnily netradiční úkoly a pak už je čekal Pohádkový les. Za postavami z pohádek se vydaly ve trojicích, aby jim bylo veseleji. Na každé zastávce si děti musely poradit s úkoly, aby získaly část rébusu, který v závěru poskládaly a vyluštily hádanku. To se povedlo všem a les opouštěly šťastné a ještě se sladkou odměnou.

Oslava Dne dětí patří sice k tradičním akcím naší školy, ale v loňském roce nemohla proběhnout, proto věřím, že pro druháčky to byl výjimečný den, který si určitě užily.

Děkujeme všem deváťákům i jejich třídním učitelkám za přípravu atrakcí na hřišti i Pohádkového lesa, vše se krásně vydařilo.

Celou fotogalerii můžete zhlédnout zde

Přestávky

15. února 2021

Celou fotogalerii můžete zhlédnout zde

Zimní vycházka

11. ledna 2021

18. prosince 2020

Renata Dostálová

Na vánoční besídku jsme se už všichni moc těšili, protože po ní vždy následují vánoční prázdniny a tolik očekávaný příchod Ježíška.

Děti si přinesly cukroví, do tomboly vložily dárek pro spolužáka, vzpomínaly na tradice, které doma o Vánocích dodržují. Přicházející Vánoce nám připomněly i koledy, rozkrojené jablíčko nebo pouštění rozsvícených skořápkových lodiček ...

Přejme si do nového roku pevné zdraví, štěstí, klid a pohodu na zvládání všech situací, které nás v příštím roce čekají. Ať se nám daří 😊😊😊.

Den s čerty a anděly

4. prosince 2020

Renata Dostálová

Letos k nám bohužel čerti s Mikulášem nemohli přijít, ale přesto byla třída plná malých čertíků a nechyběli ani krásní andílci.

Na opravdové čerty s důstojným Mikulášem snad dojde zase v příštím roce.

Začátek školního roku

25. 9. 2020