Rada žáků plhovské školy

IMG 4218

Již několik let působí na plhovské škole rada žáků. Tvoří ji zástupci 3.  – 9.tříd, pravidelně se scházejí a pod vedením paní učitelky Kučerové a Lochmanové se v rámci svých možností podílejí na chodu školy a přípravě akcí v rámci témat měsíce či významných dnů.

Zasedání v září

Žáci mají velmi napilno. Řešili například nové logo, tvořili "PARLAMENŤÁKA" a domlouvali se na akcích, které budou společně realizovat. Činnost našich školáků je velmi rozmanitá. První výzva, kterou si zvolili je PĚŠKY DO ŠKOLY. Akce je celorepubliková a koná se 18.-22.9 2023, kde žáci budou spolužáky motivovat a zároveň evidovat jejich chůzi do školy. Další naplánovaná akce je 5.10 2023 DEN ÚSMĚVU. Jako v loňském roce bude na naší škole probíhat kromě jiného, sběr hliníku jehož výtěžek bude určen na prospěšné akce školy. Těšíme se na celý školní rok plný výzev, spolupráce a zábavy.