Foto střípky z nádherné dopoledne, které bylo plné přátelských pozastavení, vzpomínek, opětovných shledání, vřelých objetí. Děkujeme všem našim bývalým žákům, přátelům, kamarádů, partnerům, podporovatelům, Vám všem, kteří jste dorazili do naší školy. Vážíme si zpětné vazby, pochvaly, milých slov, dárků i vašeho času. Velké poděkování patří celému pedagogickému sboru a všem zaměstnancům za jejich celotýdenní nasazení, připravený program a aktivity pro naše návštěvy. Velkým překvapením bylo vystoupení našich bývalých žákyň, které spolu s paní vychovatelkou Mlezivovou nacvičily téměř profesionální vystoupení.

Stále jsme plni zážitků, emocí a dobrého pocitu, že naši školu žáci po ukončení 9. ročníku neopouští, ale stále se vrací a vzpomínají. To je smysl naší práce a ještě jednou VŠEM DĚKUJEME.

FOTOGRAFIE ZE DNE OTEVŘENÝCH DVEŘÍ NALEZNETE ZDE

plakat program oslav 40 let lowres